اگر شما قهوه ساز خانگی و یا صنعتی دارید پس از مدتی با errorکلین و دیسکلین مواجه خواهید شد اروری که به شما میگوید دستگاه شما نیازمند تمیز و ضد عفونی شدن با مواد مخصوص است شرکت تیکو این نوید را به مشتریان خود میدهد که انواع مواد کلین و دیسکیل را به صورت اختصاصی وارد میکند و با قیمت پایین تر نسبت به سایر شرکت ها به شما عزیزان ارائه میدهد.ضمنا آموزش رایگان انجام مراحل توسط این مواد در منزل شما عزیزان به عهده کارشناسان ما میباشد.با ما تماس بگیرید تا در اسرع زمان اصلی ترین مواد کلین و دیسکیل را با نازلترین قیمت درب منزل خود همراه با آموزش رایگان تحویل بگیرید.

E15 = این errorنشان دهنده این است که در دستگاه آب وجود ندارد و یا دستگاه مقدار کمی نشتی آب دارد. برای حل موقت آن شما میتوانید دستگاه را بیرون کشیده به مدت چند ثانیه ۴۵ درجه کج کنید و دوباره روشن کنید دقت داشته باشید این راه حل موقتی و فوری است و برای برطرف کردن کامل این مشکل و اطمینان از سالم بودن دستگاه خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

E22 = به ما این هشدار را میدهد که آب دستگاه تخلیه نمیشود. برای حل آن ابتدا فیلترهای دستگاه را درآورده به خوبی تمیز کنید و در سرجای خود قرار دهید اگر باز هم رفع نشد به احتمال زیاد پمپ تخلیه دستگاه شما دچار مشکل شده برا رفع این مشکل با کارشناسان ما تماس گرفته تا در اسرع وقت پمپ شما را تعمیر و یا تعویض کنند.

E1وE01 = این error نشان دهنده مشکل و ایراد در موتور دستگاه میباشد که برای حل آن راه کار موقت و یا پیشنهاد فوری ای وجود ندارد زیرا کار تخصصی میشود با کارشناسان ما تماس گرفته تا در اسرع وقت مشکل شما را برطرف کنند.

E09 = این کد خطا نشان دهنده داغ شدن بیش از حد آب میشود راه حل موقتی که برای آن وجود دارد این است که برای چنددقیقه دستگاه را از برق کشیده و سپس مجددا به برق متصل کنید.اگر error برطرف نشد مشکلی در برد آن به وجود آمده است.با ما تماس بگیرید تا به جای تعویض آن ما برد دستگاه را برای شما تعمیرکنیم.

تعمیرات تخصصی انواع اجاق گاز های صفحه ای حتی تاچ و انواع مبله.اگر دستگاه شما خراب شده و یا درست کار نمیکند اگر به دنبال نمایندگی آن با ارزانترین قیمت و گارانتی میباشید با ما تماس بگیرید کارشناسان مجرب ما به صورت شبانه روز و در سریع ترین زمان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشند.

آیا ماشین ظرفشویی شما با مشکل مواجه شده است؟

آیا به دنبال نمایندگی تخصصی ماشین ظرفشویی خود میگردید؟

با ما تماس بگیرید کارشناسان مجبرب ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات با نازلترین قیمت و ارائه گارانتی میباشند.